ŞURALARGənc alimlər şurası

AMEA Genetik Ehtiyatlar İnstitutunun

Gənc Alimlər və Mütəxəssislər Şurasının tərkibi

 

 

-       sədr

 

-      sədr müavini

 

-       katib

 

-       üzvləri

Eldarov Məhəmməd Eldar oğlu

 

Güvəndiyev Vahid Musa oğlu

 

Qədiməliyeva Gülər Əkbər qızı

 

Məmmədov Ayaz Məmməd oğlu

Şərifova Səidə Sədaqət qızı

Kərimov Əkbər Yaşar oğlu

Babayeva Sevda Maşalla qızı

Salayeva Samirə Cəfər qızı

Eldarova Cəmalə Məhəmməd qızı

Hacıyev Elçin Saday oğlu

Cavadzadə Tural Yusif  oğlu

Rüstəmova Vəfa Nuşirəvan qızı

Əsədova Kəmalə Valeh qızı

Əhmədova Sevinc Camal qızı

Sadıqova Fəridə Pərvin qızı

Aslanova Qəmər Seyran qızı

Muxtarova Zümrüd Sulduz qızı

 

AMEA Genetik Ehtiyatlar İnstitutunun gənc alimlərinin siyahısı

 

Soyadı

Adı

Ata adı

Cinsi

Doğul-duğu il

Vəzifə

Elmi

dərəcə

 

İxtisas

kodu

 

 

1

Abbasov

Mehrac

Əli

kişi

1980

Direktor müavini

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

2

Məmmədova

Ruhəngiz

Bəxtiyar

qadın

1973

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

3

Məmmədov

Ayaz

Məmməd

kişi

1978

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

4

Abışova

Xəyalə

Şahbala

qadın

1973

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d

2409.01-

Genetika

5

Poluxova

Nətavan

Sabir

qadın

1978

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d

2409.01-

Genetika

6

Babayeva

Sevda

Maşalla

qadın

1982

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

7

Şərifova

Səidə

Sədaqət

qadın

1982

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

8

Mustafayev

Eldar

Sovet

kişi

1979

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2420.01-

Virusologiya

9

Kərimov

Əkbər 

Yaşar 

kişi

1981

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

10

Salayeva

Samirə

Cəfər

qadın

1983

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

11

Ocaqi

Cavid

Mətləb

kişi

1977

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

12

Hacıyeva

Aynurə

Firdovsi

qadın

1978

Böyük elmi işçi

 

b.ü.f.d.

2409.01-

Genetika

13

Mehdiyeva

Səbinə

Pərvin

qadın

1976

Elmi işçi

 

 

 

14

Mirzəliyeva

İlhamə 

Akif

qadın

1976

Baş mütəxəssis

 

 

 

15

Quliyev

Niyazi

Əvəz

kişi

1976

Elmi işçi

 

 

 

16

Izzətullayeva

Vüsalə

İbrahim

qadın

1978

Elmi işçi

 

 

 

17

Güvəndiyev

Vahid

Musa

kişi

1983

Kiçik elmi işçi

 

 

 

18

Həsənova

Səidə

Qasım

qadın

1983

Kiçik elmi işçi

 

 

 

19

Hacıyev

Elçin

Saday

kişi

1985

Kiçik elmi işçi

 

 

 

20

Mürsəlova

Cəmalə

Məhəmməd

qadın

1985

Elmi işçi

 

 

 

21

İsayev

Bəhruz

Hənifə

kişi

1986

Kiçik elmi işçi

 

 

 

22

Eldarov

Məhəmməd

Eldar

kişi

1987

Kiçik elmi işçi

 

 

 

23

Əzizxanlı

Xaribül

Məmmədxan

qadın

1985

Kiçik elmi işçi

 

 

 

24

Əsədova

Kəmalə

Valeh

qadın

1979

Kiçik elmi işçi

 

   

 

25

Məcidova

Nigar

Yavər

qadın

1983

Böyük laborant

 

 

 

26

Quliyeva

Günel

Şahin

qadın

1985

Böyük laborant

 

 

 

27

Həsənova

Həqiqət

Gündüz

qadın

1988

Böyük laborant

 

 

 

28

Emçiyeva

Vüsalə

Qurban

qadın

1987

Baş laborant

 

 

 

29

Cəfərova

İlahə

Musa

qadın

1989

Baş laborant

 

 

 

30

Abdullayeva

Lalə

Sabir

qadın

1976

Baş laborant

 

 

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

32

Əliyeva

Ayan

Əli

qadın

1983

Kiçik elmi işçi

 

 

 

33

Quliyeva

Aynur

Bilyamin

qadın

1974

Baş laborant

 

 

 

34

Qədiməliyeva

Gülər

Əkbər

qadın

1988

Baş laborant

 

 

 

35

Həsənova

Leyla

Üzeyir

qadın

1986

Baş laborant

 

 

 

36

Piriyev

Sübhan

Səfər

kişi

1985

Böyük laborant

 

 

 

37

Salmanova

Məhbubə

Rafiq

qadın

1985

Böyük laborant

 

 

 

38

Səidova

Səbinə

Vahid

qadın

1989

Böyük laborant

 

 

 

39

Muradova

Aynurə

İlyas

qadın

1985

Böyük laborant

 

 

 

40

Baxşova

Nigar

Çingiz

qadın

1976

Kiçik elmi işçi

 

 

 

41

Məhərrəmova

Sara

Hüseynağa

qadın

 

Kiçik elmi işçi

 

 

 

 42

Əhmədova

Mətanət

Ənvər

qadın

 

Böyük laborant

 

 

 

43

Rüstəmova

Vəfa

Nuçrəvan

qadın

1990

Böyük laborant

 

 

 

44

Məmmədova

Səadət

Müzəffər

qadın

1974

Baş laborant

 

 

 

45

Sadıqova

Fəridə

Pərviz

qadın

1990

Laborant

 

 

 

46

İbrahimova

Şənay

Güloğlan

qadın

1984

Baş laborant

 

 

 

47

Verdiyeva

Günay

Məmmədzadə

qadın

1984

Baş Laborant

 

 

 

48

Cəfərova

Elnurə

Eldar

qadın

1973

Kiçik elmi işçi

 

 

 

49

Nəzərova

Xalidə

Məhərrəm

qadın

1981

Böyük laborant

 

 

 

50

Əliyeva

Emilya

Rafiq

qadın

1986

Laborant

 

 

 

51

Xəmmədova

Gülnar

Məhəmməd

qadın

1986

Böyük laborant

 

 

 

52

Rəkidə

Əminə

Mərfəd

qadın

1989

Laborant